Allahindlus!

LED päikesevalgusti liikumisanduriga

9,72 Sisaldab Käibemaksu

Laos

Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Välistingimustes kasutatavad seinavalgustid valgustavad 20 valgusintensiivse LED-i abil suurt ala. Tänu lainurgakujundusele on kaetud väga suur valgustusala (nurk 120 °).

Vaatamata tohutule kiirgusele pakuvad kaks välimist päikeselampi muljet oma pika akukestusega. Kui päikesepaneel on laetud, on lampide funktsioon kuni 6 tundi. Praktiline liikumisandur säästab ka energiat.

Päikesepoolne seina seinavalgusti on kaitstud vee sissepääsu eest. Seega on välisvalgustid täiesti töökorras ka halbade ilmastikutingimuste korral.

Komplekti kuuluva seinakonsooli komplekti abil saab seinatulesid hõlpsasti kinnitada.

20 led i. heledama välisvalgustuse jaoks. Heledam kui teised sarnased LED-päikesevalgustid turul. See lainurkandur valgustab kuni 120 °. See tagab maksimaalse heleduse, et kaitsta teie vara turvalisust kogu öö.

Liikumisanduriga turvavalgustitel on nii ränist päikesepaneel kui ka laetav liitium-ioon aku 1200 mAh, mis laeb tõhusalt päikeseenergiat. Suurem päikese efektiivsus kuni 16% tänu monokristallilisele ränile, kiiremale päikese laadimisele otsese päikesevalguse käes.

Valmistatud kvaliteetsest ABS-ist, jätab kindla ja ilmastikukindla mulje ning valikulüliti on nutikalt tagaküljele kinnitatud ja seetõttu ei saa seda pärast paigaldamist muuta. Sobib suurepäraselt välistingimustes kasutamiseks, näiteks rõdudele, siseõuele, treppidele, aedadesse, välisseintesse.

Seinavalgustuse saab seina külge kinnitada kaasasolevate kruvide abil, ilma juhtmeid vajamata. ideaalne paigalduskõrgus on 1,7–2 meetrit.

 

Spetsifikatsioon:

 

LED: 20

Nurk: 120 kraadi

Toiteallikas: päikeseenergia

Värvus must

Päikesemoodul: 0,55 W.

Liitiumioonaku: 3,7 V 1200 mAh

Ööandur: <10Lux

Kaugus: 5m

Pakendi suurus: 16,5 cm x 10,5 cm x 6 cm

Pakendi kaal: 180g

Omadused: LED

Toote tüüp: LED-tuli, seinavalgusti

Materjal: ABS + PC

Veekindel tase: IP64

Päikesepaneeli võimsus: 5,5 V

Võimsus: 4W

Kasutegur: 16%

Valgusallikas: valge tuli

Värvitemperatuur: 6000–6500 k

Laadimisaeg: 6-8 tundi

Arukas ooterežiimi võimsus: <0,05mAh

Tööaeg: 8-10 tundi öövalgustust

Töörežiim: valgustus, kui inimesed tulevad ja kustuvad, kui lähevad