Päikesepaneeliga purskaev akuga

33,60 Sisaldab Käibemaksu

Tehnilised andmed:

Suurus: umbes läbimõõt 180 mm * 50 mm / 7,09 * 1,97 tolli

Netokaal: umbes 240 g

Peamine materjal: PVC ja gofreeritud kiud

Veekindlus: IP68

Päikesepaneel: polükristalliline PET-lamineeritud päikesepaneel

Väljundi avatud vooluahela pinge: 6V

Maksimaalne võimsus: 2,2W

Laetav aku 3,7V 800mAh 14500 liitiumaku.

Veepumba üksikasjad: 180 veepump (kolm rida)

Masina üksikasjad:

Tööpinge (aku): 3,0-4,25V

Pumba tööpinge: 5V

Töövool (aku): 180 mAh

Maksimaalne pihustuskõrgus: 50 cm

Omadused: Veepumbal on veepuuduse kaitse ja mustuse kaitse funktsioon, mis pikendab tõhusalt veepumba eluiga.

Kasutusjuhend:

  1. Seda toodet on lihtne kasutada. Valige päikeseline aiabassein, bassein vms. Rebige päikesepaneelilt kaitsekile, aktiveerige toode päikese eest ja pange see vette, toote saab sisse lülitada ja pump töötab päeval, kui päike on täis. Toide saadakse päikeseenergiast, ülejäänud akud salvestatakse sisemisse aku. Kui päike on nõrk, lülitub toode automaatselt akutoitele, et tagada veepumba normaalne töö.

Laost otsas

Kategooria: Silt:

Kirjeldus

  1. 2021. aasta täiendatud versioon: meie päikeseenergia purskkaevupumbal on võimas 2,5 W PET-lamineeritud päikesepaneel ja 800 mAh laetav aku. Kui päike on täis, salvestub kasutamata elekter akusse. Veenduge, et päikesepump saaks normaalselt töötada ka nõrga päikese või halva ilmaga, elavdades teie aeda säästvalt.
  2. 7 erinevat otsikut: Pump on varustatud 7 erineva otsikuga. Purskkaevu vee kõrgus sõltub päikese intensiivsusest, vee vooluhulk võib ulatuda 180L/h ja pihustuskõrgus 50cm. Looge erinevaid maastikke, et meelitada ligi linde ning muuta oma aed elavamaks ja kaunimaks.
  3. Uuendusjärgne automaatne kaitse: Kui vett ei ole või mustus on blokeerinud, lülitub see automaatselt välja, et vältida päikeseenergia purskkaevu pumba kahjustamist.