Robot niiduk Fuxtec FX-RB144

778,00 Sisaldab Käibemaksu

Laost otsas

Tootekood: 4260449127683 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

FUXTEC robotniiduk FX-RB144 robotniiduk Automower robotniiduk

 

Arukas lõikekõrguse reguleerimine 2,5 cm kuni 5,5 cm niidab ühe laadimisega: 500m² ± 20%

Vedelkristallekraan: jah Mõõdud: 52 x 39 x 27 cm (L x L x K)

maksimaalne nurk:30 °

aku  maht: 4,4 Ah

maksimaalne ümbritseva õhu temperatuur: 40 ° C

Akutehnika: liitium-ioon

Nimivõimsus: 85W Lõiketerade arv: 3 tükki

Lõikelaius: 21 cm rakendus: saadaval AppStore’is ja Googleplay poes

Lõikamiskiirus: 35m / min

Töövõime: 1500m² ± 20%

Wifi: Jah, keskmine tööaeg: 2-3 tundi

EAN: 4260449127683

Omadused, millesse armuda:

niidab täielikult automaatselt kuni 1500 m 2 suuruseid alasid

Lõikelaius 21 cm

Arukas lõikekõrguse reguleerimine / lõikekõrgus 2,5–5,5 cm

Roboti mõõtmed 52 x 39 x 27 cm (L x K x K)

Liitiumaku tüüp (maht 4,4 Ah – laadimisaeg ≤2 tundi – keskmine tööaeg 2–3 tundi)

Juhtimine rakenduse APP kaudu (saadaval AppStore’is ja Googleplay poes) Wifi kaudu

Keel saksa, taani, inglise, soome, prantsuse, itaalia, hollandi, norra, hispaania, rootsi, vene, poola

Muud funktsioonid:

Jookseb lahti ühendamata kaabli kaudu (robotniidukit ei saa ilma piirdekaablita kasutada. Niiduk järgib piirdekaablit laadimisjaamale, kaabel toimib virtuaalse tarana. Järgneb kaablile, kuni see jõuab laadimisalale, seejärel niiduk eraldub piirdekaablist ja hakkab niitma piiratud alal. Ohutuse tagamiseks lülitub niiduk vigase piirdekaabli korral välja (kui kaabel on katki lõigatud või kahjustatud või laadimisjaam välja lülitatud, siis niiduk lülitub välja 3 sekundi jooksul).

Automaatne laadimissüsteem – niiduk lülitub automaatselt välja, kui laadimisjaamas pole voolu (kui niidukil on tühi aku, lülitab see välja lõikemootori ja otsib kaablit. Kui see on üles leitud, järgib see kaablit laadimisjaamani, et see automaatselt laadima hakkaks. niiduk töötab edasi.)

Vihmasensor (Muruniidukil on kaks vihmaandurit. Niiduk naaseb vihma korral automaatselt laadimisjaama. Vihmaandureid saab juhtpaneeli kaudu sisse / välja lülitada. Lülitage sisse: niiduk naaseb koju vihma korral. Lülitage välja: niiduk jätkab niitmist, kui sajab vihma.)

Niitmisajad vabalt reguleeritavad / ajakava süsteem (seadistage juhtpaneeli kaudu niitmise ajakavas terve nädal (esmaspäevast pühapäevani, üks kord iga päeva jaoks). Seda funktsiooni tuleks kasutada koos ala funktsiooniga)

Ülekoormuskaitse (harjadeta lõikemootorit ja mõlemat töötavat mootorit jälgitakse töö ajal pidevalt olukorras, mis võib põhjustada nende mootorite ülekoormamise. Kui see tuvastatakse, siis niiduk lakkab töötamast.>)

Vargusvastane kaitse (Niidukil on varguse eest kaitsmiseks paroolikaitse võimalus. Lisaks ei saa niidukit laadimisjaamata sisse lülitada.)

Tõsteandur (Ülemise ja keskmise katte vahel on löögisensorid. Kui muruniiduk tõstetakse maapinnast välja, lülitub see sekundi jooksul välja.)

Kaldenurk (Kaldeandurid on paigaldatud ka muruniidukile. Kui see kallutatakse ükskõik millises suunas üle 30 °), lülitub see välja kahe sekundi jooksul

Löögisensor (Kogu pealmine kate on teisaldatav. Nii muruniiduki esi- kui ka külg on varustatud löögianduritega, mis aktiveeritakse, kui see lööb esemele ja objekt ulatub niiduki kontaktpinnast vähemalt 6 cm vertikaalselt Löögisensor on aktiveeritud, niiduk lülitub tagasi.)

Veekindel (veekindel disain: ülemise katte all on sisekate, mis kaitseb sisemisi osi niiskuse eest. Veekindluse klass on IP54.)

Puuteandur (puudutage käepidet, kui muruniiduk niidab ja töö peatub kohe.)

Avariilüliti (masina peal on punane hädalüliti. Niiduki sisselülitamiseks pöörake seda. Nupu väljalülitamiseks vajutage seda.)

kaks erinevat lõikerežiimi (sirged või ümmargused rajad (kõrge kasuteguriga). Automaatrežiimis valib niiduk arukalt lõikerežiimi. See liigub sirgel rajal, kui rohi on hõre või lühike, ja ringkaare korral, kui rohi on paks või pikk) manuaalrežiimis, niiduk sõidab sinna, kuhu te seda juhite.

Güroskoop (Niidukil on güroskoop, et hoida teda otse ülesmäge.)

Alapiirkonna seadistamine (niitmiseks võite valida muruniiduki alapiirkonnad. Soovitatav suurte muruplatside jaoks. Seda funktsiooni tuleks kasutada koos ajakavaga.)

Kauguse võimalus (vahemaa funktsioone on neli: kasutaja saab valida marsruudi, kui robot tabab virtuaalset kaablit vastavalt muru erinevatele tingimustele.)

Mida ta veel endaga kaasa toob?

100 meetri piirdekaabel (0,5 mm) niitmisala kinnitamiseks / valikuliselt laiendatav maksimaalselt 600 meetrini

100 tükki konksusid piirtraadi maasse kinnitamiseks

10 pistikut piirdekaabli jätkamiseks

3 varutera

1 laadimisjaam 70 x 50 x 17 cm (L x K x K)

4 naela laadimisjaama kinnitamiseks

1 laadimiskaabel

1x kasutaja käsi